Agents of Mayhem jdou do akce

Čas plyne jako voda a co nevidět vyjde hra od studia Vilition Games, které je známé především díky crazy sérii Saints Row. Nevíte o čem hra Agents of Mayhem je? Přečtěte si následující povídání a možná na tom budete ještě hůř. Natrefíte totiž na celou řádku bláznivostí.

Šílená akce a bizarní postavy

Agents of Mayhem jsou pod taktovkou tvůrců, kteří vytvořili Saints Row. Můžeme tak očekávat nálož šílené akce a spousty bizarních postav, zbraní a krutě vtipných hlášek. Rozhodně se nebojte, že byste přišli o pověstný humor, hlášky a akci. Vývojáři se pojistili a hra se bude odehrávat ve stejném uverzu, jako Saints Row.

Hlavní prim hraje singelplayer

Několik měsíců nás vývojaří bombardují celou řadou hratelných postav, které se ve hře objeví. Je lehké nabít dojmu, že se jedná o kooperativní záležitost. Stále se však jedná o singelplayerový titul a mezi jednotlivými členy skupiny můžete libovolně přepínat. Postavy jsou rozděleny to týmů po třech členech a jejich složení je pestré jako duha.

O co tedy ve hře jde?

Stojíte na straně organizace MAYHEM, což je organizace, která loví zlotřilé génie. Ve hře tedy očekávejte vychytralé záporáky, které jsou shlukování pod organizací LEAGUE. Vyberte si, kdo je na straně dobra a kdo zla. Někdy je totiž hranice nejasná a Mayhem je schopný čekoholiv, jen aby dosáhl svého cíle.

Jako první na vás čeká trojice hrdinů – Franchise Force. Členy je bývalý herec a pornoherec Hollywood, který ovládá automatické pušky, dále je tu Fortune – zlodějka a pirátka a nakonec Hardtack, který miluje souboje na blízko.

Každý z nich má speciální dovednosti, funkce a vlastnosti. Tohle není jediný tým. Ve hře jsou další dva týmy a chystá se několik rozšíření, které nabídnout další bizarní postavy. Jak moc jsou úchylní a co vše umí, tak na to už si musíte přijít sami. 

Hra Agents of Mayhem nenabídne dokonalý příběh, úžasnou herní grafiku ani revoluční ovládání. Jedná se však o krutě zábavnou hru plnou nečekaných obratů, slovních hříček, skvělých postav a spousty dalších bizarností, které si zamilujete.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď