Akumulátor u Nintendo Switch půjde vyměnit

Blood Rites

Když se nám každým dnem blíží na trh nejnovější domácí i mobilní herní konzole Nintendo Switch, znamená to logicky, že si sebou budeme moci vzít brzy na cesty hry jako jsou Breath of the Wild, Mario Kart 8, či Splatoon 2.

To jsou všechno výborné hry, ale doposud měl každý za to, že výdrž 2-6 hodin bude největším problémem této napůl přenosné konzole. Nintendo ale právě potvrdilo, že náhradní baterie dostupné budou, nicméně rozhodně ne zadarmo a ne vždy. Co to znamená?

Moderní elektronika nabízí neuvěřitelné množství „vychytávek“, efektů, i výkonu, to ale jen za té situace, že ji máte okolo zásuvky. Graficky perfektní a relativně výkonná konzole (proti předchozím mobilním zábavným produktům Nintenda) tuto možnost ale nebude nabízet standardně. Zkrátka, musíte svoje Nintendo Switch odeslat do servisu, kde vám bude doslouživší akumulátor vyměněn za jiný. Sami si jej (oficiálně) nevyměníte.

A pak ještě Nintendo připomíná, že třeba taková Zelda vydrží na Switchi na jedno nabití při plné akci dobré tři hodiny, ale pak ji musíte další tři hodinky nabíjet ve sleep-módu.

Vypadá to, že příznivci zámořských letů budou muset oprášit staré dobré NDS/3DS, popřípadě pořídit novému drahouškovi i Powerbanku…

War Thunder

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář