Castle Clash

Castle Clash je strategická hra v reálném čase. Ve hře se snažíte budovat své vlastní město, co možná nejrychleji. Ve městě můžee postavit celou řadu významných budov, které můžete dále vylepšovat. Dalším velmi důlěžitým elementem hry je armáda, ve hře Castle Clash budete potřebovat silné bojové jednotky, které vaše město ubrání před nepřáteli nebo je budete využívat k nedobrovolnému získávání nezbytných surovin od ostatních hráčů. Ve hře můžete trénovat různé jednotky – stromové elementály, kouzelníky, kentaury, draky a řadu dalších bytostí ze světa fantasy.

Pokud potřebujete se hrou trochu poradit, doporučujeme využít naše fórum.

Hrdina je nejdůležitější jednotkou, je podstatně silnější než ostatní bojové jednotky a po určitém čase se automaticky oživí, pokud padne v boji. Hrdinů můžete mít třeba i 50, pokud budete mít dostatek bodů a peněz, k jejich pořízení. Hrdinové se velmi často využívají i do obranných věží, které jsou potom několikanásobně účinější, při obraně vašeho městečka.

Perfektní hratelnost a neuvěřitelné zpracování Castle Clash poznáte nejlépe z následujícícho videa:

Castle Clash ke stažení zdarma

Níže naleznete hru Castle Clash ke stažení zdarma. Stáhnout si ji můžete jak pro Android, tak i pro iOS. Hra je ke stažení v oficiálních obchodech – Google Play a App Store. Pro Castle Clash download můžete použít odkazy ke stažení níže, dovedou vás přímo na oficiální stránku ke stažení. Některé verze Castle Clash ke stažení jsou k dispozici i na jiných serverech typu uloz.to a podobných, ale tam nedoporučujeme hru stahovat – nemusí se jednat o oficiální verzi a hra může obsahovat virus nebo jinou havěť.

Pro rychlejší a jednodušší stažení můžete použít QR kódy, které jsou u odkazů pro jednotlivé typy mobilů. QR čtečkou ve svém zařízení si stáhneš Castle Clash velmi snadno a zdarma, stačí naskenovat příslušný QR kód pomocí mobilního telefonu. Hra Castle Clash je k dispozici zcela zdarma pro všechna zařízení s operačním systémem Android, tedy smartphony nebo tablety. Pokud nemáte chytrý telefon nebo tablet, tak není vůbec nic ztraceno. Díky aplikaci BlueStacks, která simuluje Android na PC s Windows, si můžete Castle Clash vychutnat také pohodlně na PC – velkém monitoru.

Stáhnout Castle Clash zdarma pro Android

Stáhnout Castle Clash zdarma pro iOS

Stáhnout BlueStacks pro Windows