Cena nové herní konzole Nintendo Switch je na veřejnosti

Že se chystá nová herní konzole od Nintenda, to jistě postřehly i osoby, které se konzolím pravidelně nevěnují. Nintendo 3DS byla solidní bomba, Nintendo DS taktéž, ovšem z Nintendo Switch jsou dojmy zatím trochu rozpačité. Naštěstí se díky jednomu z jeho prodejců podařilo odhalit i jeho cenu!

Nejedná se pochopitelně o cestu oficiální, ale o kanadského prodejce hraček a web Toys “R” Us. Takže, ať vás dlouho nenapínáme, cena zde dosahuje k hranici 329,99 kanadských dolarů, což odpovídá asi 245 USD. Takže odhadujeme, že v USA by to mohlo být 249 USD a v Evropě 249 EUR. Oficiálně bude cena odhalena v lednu.

Na konzoli by se prý měly jako jedny z prvních her od Nintenda objevit kousky typu Super Mario Galaxy 3 a Super Mario Sunshine HD. Uvidíme, jak si tato kooperativní záležitost mezi NVIDIA a Nintendo povede skutečně, ale jsme kapku pesimisté navzdory zřejmému potenciálu.

Většina lidí, co chce vlastnit tablet na hry, tak ho již vlastní a to navíc za poloviční cenu – pokud by s něčím podobným Nintendo přišlo před 5-7 lety, tak to je trhák, ale dnes? Jen další předražený (a jako „bonus“ navíc s ničím nekompatibilní) tablet, který vám umožní spouštět jen hry, popřípadě nějaký ten browser, přehrávač apod. K plnohodnotnému OS to bude mít ale na míle daleko…

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď