Dark Souls 3

Strategie levelu – Jak si přidělit body dle libosti do téměř tuctu atributů?

Pro typický level up pro hry Souls získáte položku s názvem Duše, která slouží jako univerzální měna, kterou můžete utratit za zvýšení úrovně nebo ke koupi brnění nebo ohňové bomby, měli byste se spíše soustředit na „levelování“.

Většina tříd začíná v rozmezí od úrovně 8. Nejchudší třída začíná s jednoduchou zbraní, prostým štítem a bez brnění. Deprived: Každý status je stanoven na 10, a začínáte na úrovni 1. Efektivně vytvářet svou vlastní třídu můžete zakoupením nejlevnější úrovně ve hře. Od úrovně 2 až 3 je mnohem levnější hrát s Assassin, který musí vydělat dost Duše pro začátek v levelech 10 až 11.

S Fire Keeper jste připraveni na úroveň výš. To může být zastrašující při pohledu na obrazovku plnou čísel a nejasných popisů, ale je tu jednoduché pravidlo. Podívejte se na startovní statistiky pro svou postavu a napumpujte své první úrovně do atributů s nejvyššími čísly. Pokud jste Sorcerer, vložte body do Intelligence, jestliže jste Pryomancer, inteligence a víra jsou vaši přátelé. Udělejte z Knight ještě silnějšího Knight .

Budujte kompetence zdůrazňováním atributů, kterými vaše třída již vyniká.

Break a tie se zbraněmi

Každá zbraň v Dark Souls 3 se stává silnější, když vložíte své Duše do levelování. Bonusovým atributem je zbraň.

Porušení pravidel, když se zamilujete

Dark Souls 3 hází spoustu curveballs na hrací ploše, takže bez obav porušte předchozí pravidlo jak uznáte za vhodné.

Máte-li mange zabít Master ve Firelink Shrine, dostanete například samurajský meč. Je to mocná zbraň a naprosto stojí za vkládání Duší do jakékoliv statistiky.

Treat Dark Souls

Dark Souls hry jsou velice obtížné, ale spravedlivé. Věci, které můžete udělat pro svého nepřítele – i když se někdy zdají levné – jsou často tytéž věci, které váš nepřítel může udělat pro vás. Ale máte jedinečnou lidskou výhodu nad svými nepřáteli: Můžete použít svůj mozek, abyste zjistili, co se chystají udělat. Pokud budete dávat pozor na to, co vaši nepřátelé dělají a mají právě udělat, můžete zaútočit a bránit s důvěrou.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď