Jak na to?

Moderátor: WorldWarships.cz

Ralfíík

Jak na to?

Nový příspěvek od Ralfíík »

Prosím, můžete mi dát nějakou radu jak co nejrychleji mít hodně dobrou loď??? Nějaký fígl?? Do čeho investovat dřív?

World of Warships
BlackGhost9905

Re: Jak na to?

Nový příspěvek od BlackGhost9905 »

Žádný fígl moc není, ale pokud chceš, tak tady je pár rad.
1. Na začátku hry máš většinou odemčený jeden torpédoborec a jeden křížník. pokud chceš loď se vším všudy, tak si vyber křížník. Je docela rychlej, slušná výzbroj a snadno se ovládá. Preferuj USA a Japonsko. Mají největší výběr lodí. Později můžeš přejít na bitevní lodě (asi od 4-5 tieru). Ty jsou ovšem pomalejší a huř se ovládají.
2. Pokud máš v bitvě loď s nejvyšším tierem (si na vrchu tabulky) v týmu, tak se snaž přemýšlet jako admirál, a ne jen jako kapitán. Musíš rozdávat rozkazy a hlídat celou mapu.
3. Hodně čsto hraj. Nic jiného ti už nepomůže. Zkoušej nové taktiky, zkoumej další lodě. Hlavně nejdi hned za nejvyšší lodí ve hře. Pokud ti sedne nějáká loď fakt dobře, tak s ní hraj co nejdéle. Získáš tak více zkušeností a peněz na výzkum.
Snad ti to pomůže. Hlavně hraj dál.

HerniPoradna.cz
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od HerniPoradna.cz »

Za mě také určitě křižník, bitevní lodě mají obrovskou nevýhodu v tom dlouhém nabíjení. S bitevní lodí vystřelíš a znovu můžeš střílet až za cca 30s, ale problém je se trefit, protože většinou se střílí na velké vzdálenosti.

A bitevní lodě mají také podstatně méně kanonů...

Leos_25

Nový příspěvek od Leos_25 »

Já mám bitevku Scharnhorst s dobíjením 20 vteřin. Je to univerzál. Kosí křižníky,bitevky i ddčka. A jelikož je premium,tak i slušně vydělává.

mtx18

Nový příspěvek od mtx18 »

nie každý ma peniaze na premiovu lod daju sa zohnať aj bez penazí alebo je to len zas o peniazoch :|

HerniPoradna.cz
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od HerniPoradna.cz »

Bohužel jen o penězích, nicméně je možné se naučit solidně hrát tak, abys i ty prémiové lodě rozstřílel... I když mají prostě vždy něco lepšího.

Odpovědět

Zpět na „World of Warships - Tipy a triky“