Her série The Witcher se prodalo přes 25 milionů, což se oslaví výherním turnajem v Gwentu

V rámci tiskového prohlášení k poslednímu dni fiskálního roku se firma CD Projekt právě pochlubila, že jejich hry založené na Sapkowskiho The Witcheru si vedly natolik dobře, že jen do konce roku 2016 se jich prodalo 25 milionů kopií.

Jen tantiémy za The Witcher III: Wild Hunt činí 1 miliardu PLN, což je asi 236,5 milionů EUR.

Jak se dá s ohledem na příjmy v řádu daní celé Severní Korei očekávat, hra z Vědmáckého světa to zřetelně nebyla poslední, takže fantasy politikou posedlí fandové série se mohou těšit na Gwent, což bude hra + turnaj, ve kterém bude možné prý vyhrát ceny za 100 tisíc USD. Další kolo jeho beta-testu by mělo proběhnout teď na jaře.

Hra Gwent je digitální release od CD Projekt RED, jenž je založená na karetní minihře z Vědmáckého univerza, speciálně The Witcher 3: Wild Hunt. Hráči chtěli tyto karty fyzicky v Collector’s Edition, ale CD Projekt RED jde za tato přání a ještě dál – uvede totiž celou free to play karetní hru Gwent.

Karty se budou rozdávat do trojice řad, rozdávat se bude deset karet, což bude prý vše, co dostane hráč na ruku. A nebude zde prý chybět ani single – playerová kampaň. Bude se chodit po mapě, bojovat s monstry, rozvíjet příběh. Zkrátka, nebudou to jen bitvy dvou kouzelníků jako MTG (Shandalar známe, ale kdo jej dnes hraje?) a další podobné karetní věci.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď