Hlavní hrdina a designové detaily Assassin’s Creed Origins odhaleni

Společnost Ubisoft zrovna potvrdila, že její zbrusu nová hra ze světa Assassin’s Creed bude uvedena ještě v tomto jejím fiskálním roce. A my se již dnes můžeme i podívat, kdo bude hlavní charakter a kde se vše bude odehrávat.

Aby bylo jasné hned na úvod – hra jako taková se ještě oznámení nedočkala, takže jediné, co je známo, tak fakt, že bude ještě tento rok. Nyní tu máme i další info, jako je i konkrétní jméno projektu: „Assassin’s Creed: Origins“!

Pokud se časné fámy ukáží být pravdou, pak hra potěší hlavně příznivce Egypta ve všech formách. A slibně zní i to, že má jít o doslova reboot všech osvědčených místních herních situací a starých herních mechanik.

Hra se vyvíjela déle jak tři roky, takže oznámení zde bude nepochybně co nevidět. Soudě dle trička viděného na GameStopu, tak půjde o postavu Ba Yek a i její vizáž naznačuje Střední východ.
Jak Assassin’s Creed Origins, tak i Far Cry 5 budou společně uvedeny tento fiskální rok 2018 (přičemž Far Cry 5 to stihne 27. února a Assassin’s Creed Origins bude patrně oznámen co nevidět – na E3 je přímo ideální lokalita na to…).

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď