Hra Diablo 20th Anniversary získala nové gemy, pety, zbraně a load-outy

Pro ty z nás, jenž ještě stále neomrzelo Diablo III, tak mají, zdá se, opět o důvod víc, proč se mu zase chvíli věnovat. Opět zde totiž bude k získání nějaké to zajímavé vybavení.

Většina z něj pochází z Darkening of Tristram, což je rekreace tradičního Diabla, jenž se Blizzard rozhodl uvést zadarmo. Osoby, jenž se již nemohou dočkat, až do své kolekce opět přidají nějaký ten zajímavý item, mají šanci, ale to nebude jistě vše… Též se zde objevuje možnost přivlastnit si jakožto peta kapku menší verzi známého bosse „The Butchera“ a „Legendary head gem“, inspirovaný ničím a nikým jiným, nežli „Diablo crystalem“ samotným. Lehce nečekaně zde jako zbraň půjde použít i nohu kostlivce.

Další velká záležitost, jenž míří směrem do Diabla III je „The Armory“, což je nový load-out systém, jenž nechá hráče, aby si vždy celé své sady brnění/holí/gemů atd. atd. uložili pro různé situace. Míra žonglování s e-itemy tedy je vítaným způsobem snížena.

Blizzard se rovněž rozhodl, že „Unequip Cost“ pro „gemy“ a „legendary gemy“ již nebude nadále existovat, jinými slovy, je to celé od teď absolutně zdarma.

Veškeré zmíněné věci budou k mání jak na konzolích, tak i na PC, takže ano, čeká vás jediná sada Diablo III hrdinů všude.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď