Hra Fallout 4: Game Of Year Edition oznámena

Všichni, kdo mají rádi hry ze série Fallout, budou patrně nadšení zjištěním, že se 26. září budou moci vrátit do pustiny s celou řadou updatů a upgradů (nechybí ani Survival Mode): MODy zadarmo, zlepšená grafika, veškeré oficiální addony a DLC.

Firma Bethesda Game Studios se nechala slyšet, že její post-nukleární RPG a vítěz více než 200 „Best Of“ cen (včetně 2016 BAFTA a 2016 D.I.C.E.) tu bude i ve speciální verzi Game of Year Edition.

Znovu se tedy můžete těšit jako jediný přeživší Vaultu 111 na boj a přežívání ve světě plném radiace a úžasných zážitků. Fallout 4: Game of the Year Edition oficiálně zahrnuje plně updatovanou hlavní hru + 6 kapitol Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop a Automatron.

Hra Fallout 4: Game of the Year Edition vás přijde na 99,99 USD a bude k mání na platformách PlayStation 4, Xbox One a PC od 26. září. A měli byste vědět i to, že existuje i pár speciálních Fallout 4 G.O.T.Y. Pip-Boy Collectors Edicí, ale podle všeho jen pro USA zákazníky.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď