Hráč Final Fantasy VII dosáhl levelu 99 před First Reactor

Hráč CirclMastr dospěl k závěru, že bylo dosti běžného hraní a dá si nějaký ten rekord. A jak řekl, tak i udělal a vyhnal postavy Clouda a Barreta na level 99, což sice na první pohled není nijak impresivní. Co ale naopak je, tak že tak udělal ještě před tím, nežli se vůbec všichni dostali k první bossí bitvě!

Aby podobnou „blbinku“ stihl, musel tomu vyhradit celých 500 hodin svého života. Velká, velká škoda, že v redakci neudělujeme ocenění „Nejzbytečnější achievement týdne!“, protože tohle se stává zatraceně horkým kandidátem!

CirclMastr tomu věnoval cca dva roky náhodného hraní Final Fantasy VII, což obnášelo grindování tun mobů na nízkých levelech. Vždy v sekci „Midgar’s Sector 1 reactor“. Další bonus za drsnost dotyčný ovšem získává za to, že hrál na PS1 a nikoliv něčem modernějším, takže žádný frame-skipping nebo ukládání pozic.

Jak se sám autor nechal slyšet, začal v lednu 2015 poté, co se jeden jeho předchůdce, jenž s tímto nápadem přišel, jaksi podezřele odmlčel, takže v rámci frustrace převzal jeho „quest“. Jmenoval se „Dick Tree“, takže po něm jsou i jména postav.

Autor tohoto zbytečného rekordu již pracuje na dalším, tentokrát v přechozí verzi hry – FF VI.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď