Hry, které by MS mohl letos uvést na trh, kdyby chtěl

Společnost velikosti Microsoftu samozřejmě není tak hloupá, aby svoje potenciální esa dělala zbytečně déle nedejbože je držela pod pokličkou zbytečně dlouho, nežli je nezbytně nutné k jejich dovaření. Takže, Co by nám MS mohla letos přinést?

Crackdown 3

Okolo Crackdown 3 je již nějakou dobu klid – co hra byla oznámena na E3 v roce 2014, od té doby jsme se o titulu nedozvěděli prakticky nic (deset deka informací od MS a pár trailerů). A když si vzpomeneme na zrušení Scalebound, jednoho musí nutně lehce zamrazit, co se asi s hrou stane? O Crackdownu 3 je známo, že bude využívat cloudové výpočty v rámci zvýšení objemu destrukce, jenž hráč může udělat. Když už nic jiného, tohle se asi dost těžko programuje a debuguje…

Forza Motosport 7

Zdálo by se, že další díl do populární série Forza bude pro MS minimálně logická volba, přece jen, již od roku 2011 nám MS přinese co rok jeden díl. I když tedy ještě nebyl další díl ani oficiálně oznámen, očekávání ohledně Forza Motosport 7 na rok 2017 jsou velmi silná.

Halo 6

Jedno z největších es a želízek, co Microsoft má – hlavně pro Xbox jde doslova o synonyma. Co se týče letošního Halo úsilí, tak se má objevit Halo Wars 2 v únoru, minulé běžné Halo tu bylo naposledy cca před dvěma roky. Je tudíž jistě představitelné, že Halo 6 zaplní spolu s Gears of War 4 slot dvojice AAA titulů letoška.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď