Injustice 2 – víc, než souboj Batmana se Supermanem

Komiksy jsou v posledních letech horké zboží. Do kin přijde každoročně hned několik filmů se superhrdiny. Kromě filmového průmyslu se komiksy dostávají i do herního světa. Po prvním díle Injustice je nyní na řadě dvojka. A opět vytvořena od tvůrců Mortal Kombat.

Dvojka začíná pět let po událostech z prvního dílu

Příběh dvojky pracuje s naším i pararelním světě. Na zemi zaútočí ničitel světů Braniac. Hrdinové se tak musí spojit s padouchy jinak by došlo ke zničení světa. Ve hře se nachází na 28 postav a časem přibydou další. Injustice 2 tak nabízí kvalitní výběr superhrdinů a na své si přijde každý.

Soubojový systém těží ze stejného principu, jako poslední díly Mortal Kombat. Ani zde nesmít dát soupeři prostor pro úder. Jednotlivá komba na sebe musí přesně navazovat. Ovládnout však tuto úroveň zabere poměrně dost času. Trefit se totiž do přesného okamžiku není zrovna lehké.

Základní komba je možné posílit pomocí supermetru, který se postupně nabíjí a nakonec vám umožní speciální kombo. Tyto útoky jsou skutečně efektivní.

Nově máte možnost ovlivnit výbavu hrdiny

Největší novinkou je možnost ovlivnit výbavu hrdinů. V misích získáváte virtuální měnu a krabičky, které lze směnit za nové vybavení. Tato vylepšení lze vypnout a můžete se online setkat pouze s nepřáteli, které nemají žádné speciální vybavení navíc.

 

 

Krásná grafika a skvělá hratelnost

První díl Injustice se příliš graficky nevyvedl. Novinka je však někde jindy. Kromě skvělé hratelnosti, vynikajícímu bojovému systému a možnosti upravit vybavení hrdiny, nabízí hra i výtečnou grafiku. Injustice 2 je hra naplněná obsahem až po okraj. Desítky hodin strávíte při plnění misí a nebudete mít dost. Rozhodně se jedná o jednu z nejlepších bojovek za posledních několik let.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď