Jak se bude hrát na Samsungu Galaxy S8?

Další pokračovatel legendární linie chytrých androidích telefonů se blíží a jak se zdá, nabízí toho pomalu víc, jak kdejaký desktop…

Jestli si s nějakou věcí majitelé Samsungu řady S opravdu nemusí dělat vrásky, pak jde o neustále zjišťování, jestli mu pojede nějaká konkrétní hra či ne. Jeho autoři to prostě neřeší a jen hrají, co jim přijde zrovna na mysl. Ale obraťme již pozornost zpět k naší novince…

Cena nového Samsungu Galaxy S8 bez úpisu bude 720 USD (689 GBP). Před-objednávky již jedou jako o život a je známo i to, že v USA jej lidé, co si jej již objednali, obdrží k 21. dubnu a v Anglii zase 28. dubna (to ale jen za oné konstelace, že tak učiníte do 19. dubna).

Po stránce hardwarové má tento mazlík 5,8“ displej (verze S8), respektive 6,2“ (S8 Plus). Rozlišení tu najdeme úžasné – 1440 x 2960 (QHD+). Čipset je z rodiny Exynos 8895. RAM se nám pro letošek zastavila na hodnotě 4 GB a interní úložiště pro změnu na 64 GB.

Mobil splňuje normu IP68 (odolnost na prach a vodu), nabídne díkybohu sluchátkový jack a máme tu dokonce i čtečku otisků prstů a odečítání oční rohovky.

Zmizelo nám fyzické tlačítko Home mimochodem. A co by tak ještě hráče mohlo potěšit – nový čipset využívá energii efektivněji a totéž platí i pro jeho GPU, velikost akumulátoru nám však zůstala na 3000 mAh (standardní model). Dobíjet jde i bezdrátově.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď