Jak se hraje Robinson: The Journey?

Nemalá řádka hráčů, jenž obdržela kopii PSVR titulu Robinson: The Journey týden před jejím oficiálním uvedením, se vyjádřila jednak k herní délce a také k tomu, jak se to vlastně celé hraje?

Jeden americký retailer (Best Buy) nabídl toto dílko Cryteku dobrý týden před tím, nežli se k němu dostane zbytek herního osazenstva. To ale pochopitelně jen za té konstelace, že jste si hru před-objednali.

Takže, když se hra dostala mezi davy již teď, jaké jsou dojmy ze hry i VR? Jak se nechal slyšet jeden zahraniční redaktor Redditu na tomto webu, celou hru dokončil za tři hodiny a šestačtyřicet minut (Crytek sám tvrdí, že je to asi tak na tři až pět hodin). A autor dále podotknul, že titulem nijak rychle neproběhl a ani nezíral na každou maličkost po cestě.

Ozvalo se ovšem nemálo hráčů trpících simulační nemocí, jenž se může objevit kdykoliv a kdekoliv. Zejména prý při otáčení a „strafování“. Hra nicméně nabízí i jakási „bezpečná/comfort“ nastavení, takže by se tato nepříjemná skutečnost (nebo aspoň některá z nich) prý měla minimalizovat.

Hra Robinson: The Journey bude oficiálně v Evropě uvedena 9. listopadu a to za doporučených 59,96 USD (cca 20 USD dolů u před-objednávek).

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď