Jak velký bude The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition?

Na jedné ze služeb firmy Microsoft (Microsoft Xbox Store) se právě objevila informace, jak velkým downloadem bude připravovaný remaster Skyrimu nazvaný „The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition“.

Zatímco originální Skyrim pro Xbox 360 (dodejme, že bez jakýchkoliv expanzí) „vážil“ zrovna 4 GB, jeho kolega z Xboxu One je o něco větší – a upřímně řečeno, není to zrovna málo – kdo tipoval, že to bude v řádu asi tak pětinásobku až šestinásobku původní verze, tak vyhrál.

skyrim-2

Vůbec poprvé se tato informace o velikosti remasteru Skyrimu objevila na australské verzi Microsoft Store a dosahuje přesně 22,75 GB. Pochopitelně, že tato verze již bude zahrnovat i všechny DLC části a díly.

Skyrim je vůbec povedené dílko – posbíral dodnes na dvě stovky cen typu „Hra roku“ a není sporu o tom, že Skyrim Special Edition přinese tuto epickou fantasy k životu spolu se všemi zbrusu novými remasterovanými efekty a grafikou + nové věci jako volumetric god rays, dynamická hloubka obrazu (depth of field), screen-space reflections a nesčetné další. Skyrim Special Edition také přináší plnou sílu PC modů na konzole. Těšit se můžete na nové questy, prostředí, postavy, dialogy, brnění, zbraně a tuny dalšího obsahu. Jak známo, s mody není žádných omezení, co lze ve hře zažít…

skyrim-3

Mody budou podporovány jak z PC, tak i z Xboxu One, což se naneštěstí nedá říci o PS4 verzi, kde žádné mody nebudou. Mimochodem, ti z nás, jenž si již pořídili The Elder Scrolls V: Skyrim pro PC se všemi DLC, tak získají tuto Special Edition bez jakýchkoliv dalších nákladů.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition bude vydán pro platformy PC, Xbox One a PS4 přesně dne 28. října.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď