Jaké nároky na „železo“ bude mít hra Bioshock: The Collection pro PC?

Někteří z hráčů společnosti 2K a všemu s (klidně jen virtuální) visačkou „Bioshock“ nemohou přijít na jméno, na druhou stranu, je tu nemalý objem těch z nás, jenž tuto hry pokládají za dobrou, ba dokonce zábavnou a skvělou.

Kolekce všech třech her ze série, sdružených pod zástavou „Bioshock: The Collection“, se objeví již 13. září 2016 tedy za pouhé dva dny, takže si 2K dala s aktuálním prohlášením opravdu na čas. Ale k věci:

Nároky na místo – všechny tyto tři hry nainstalované zároveň si řeknou o 70 GB prostoru.

Kdybychom se zase nyní měli chvilku pobavit na téma minimální verze operačního systému, tak ta se ustálila na Windows 7 se Service Packem 1. A blížíme se k procesoru – postačí vám cokoliv nad Intel E6750 Core 2 Duo 2,66 GHz nebo AMD Athlon X2 2,7 GHZ / lépe však něco jako 3 GHz Quad-Core. Abyste hry korektně rozběhli, bude nutné mít aspoň 4 GB / 8 GB RAM.

A co grafická karta? Cokoliv okolo 2 GB ATI Radeon HD 7970 nebo 2 GB Nvidia GeForce GTX 770 bude ideální (pochopitelně nic nepokazíte ani s čímkoliv lepším). Absolutním grafickým minimem pak ale podle všeho bude cokoliv podporující DirectX 11 a aspoň typu AMD Radeon HD 7770 / Nvidia GeForce GTX 560.

Mimochodem, ještě stojí za zmínku i to (i když to asi moc potenciálních kupců nenadchne), že PC verze Bioshock: The Collection nemá vylepšený Infinite engine, ale ten původní z roku 2013.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď