Mario Kart 8 Deluxe přináší tak trochu jiné závody

Blood Rites

Nintendo Switch je poměrně oblíbená herní konzole, která se dočkala první závodní hry, kterou není žádná jiná, než Mario Kart 8 Deluxe. Jak se povedla?

Nově je Mario vhodný i na cesty

Novinka je k dispozici nově na přenosné konzoli Nintendo Switch a je možné hrát ji i na split screenu. Přestože hra stále baví, přináší i něco nového a jedinečného? Nebo se jedná o zavedenou herní sérii a mašinu na peníze?

Novinky tu jsou

Největší novinkou je rozhodně změna platformy, to však nepřináší žádné herní vylepšení. V novince se však dočkáme upraveného Battle Mode, který se tentokrát přibližuje starým zvykům. K dispozici je několik módů, kde nezávodíte, ale se svými soupeři bojujete, házíte po nich power-upy a tak máte během závodů dojem, že jste na demoličním derby.

Nepatrná změna však dělá velké divy a my ji vítáme s otevřenou náručí. Nesmíme také zapomenout na další rozšíření a to je možnost hodu dvou power-upů najednou. Během krátké chvilky si na novinku zvyknete a souboje budou mnohem svižnější a zábavnější.

K dispozici je celkem osm různých map a nechybí ani oblíbená mapa ze Splatoona.

Další novinky nestojí za příliš pozornosti, jelikož se jedná o krásný obsah, který však nepřináší příliš nového. Pokud máte doma Mario Kart 8 na Wii U, tak jediný důvod proč si ho znova koupit, je hraní na jiné konzoli. Nejedná se o výtku.

Konzole Nintendo Switch přináší celou řadu možností, jak si užít ještě více zábavy a to i přesto, že nenabízí takový výkon, jako konkurenční konzole.

Jednoduchá hra, jakou bezesportu Mario Kart 8 je, se skvěle hraje i na mini ovladačích. Ovladače se skvěle využijí i při hře s kámošem a split-screenem.

Mario Kart 8 je nadčasová hra, která nabízí stále dostatek zábavy a to i v případě, že jste již odsrostlí floutci, kteří mají dost infantilních pohádek. Hraní na Nintendo Switch vás strhne a těžko se budete vracet k plnění svých povinností v práci, ve škole nebo v domácnosti.

War Thunder

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář