Nintendo 64 Anthology Collector’s Edition na Amazonu

Pokud patříte k osobám, tedy vlastně hráčům, jenž hrami a speciálně herními konzolemi (a jejich emulátory pochopitelně), doslova a do písmene žijí, jistě vás nanejvýš potěší zjištění, že se na Amazonu objevila kniha, ve které je ale opravdu a absolutně vše, co vás kdy snad mohlo zajímat o herní konzoli Nintendo 64.

Prozatím bylo tímto online gigantem odhaleno, jak bude vypadat čelní stránka a některé další detaily. Publikováno vše bude Geeks-Line a když nahlédneme do popisku produktu, tak se dozvíme následující:

29. září 2016 je tomu přesně dvacet let, co existuje Nintendo 64, k jeho dvacetinám se tedy na trhu objeví toto zajímavé dílko. Je to zcela jistě to nejkomplexnější a zároveň nejkompletnější dílo o Nintendo 64, jaké kdy spatřilo svět.

Na celkem 348 stránkách je vypsána celá herní kolekce včetně her japonských, evropských, australských i amerických, přičemž jsou uvedeny hry zrušené, nevydané, sběratelské, hry prodávané s dalším hardwarem, … apod. Celkem jde o 388 her.

A komu by to snad bylo málo, tak ještě namátkou vybíráme, třeba to, že jsou zde i rozhovory s autory některých her – jakými třeba jsou takový Martin Hollis (Rare – GoldenEye) anebo Eric Caen (Titus – Superman).

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď