Nintendo odhalilo ceny svých online služeb pro Switch

Co se týče online služeb jedné z nejposlednějších herních konzolí ze stáje Nintenda (mluvíme o modelu Nintendo Switch samozřejmě), tak ta byla po této stránce předmětem zatím nespočetných spekulací mezi jejími fanoušky. Nyní se však konečně společnost rozhoupala k dalším, přísně oficiálním informacím.

Samozřejmě, každému bylo až doteď jasné, že služby Nintendo v online podobě nebudou dotovány sborem milosrdných sester a nebudou zadarmo. Ovšem otázka byla (až dodnes), jak vysoké to částky budou a co konkrétně za ně lidé dostanou.

Nuže, zde ji mámo: Nintendo-Online stojí 3,99 USD na 1 měsíc, 7,99 USD na 3 měsíce a 19,99 USD na 12 měsíců. Služba umožní hráčům hrát v multiplayeru a získat navíc i přístup ke speciální mobilní aplikaci sloužící ku hledání a propojování s dalším podobně naladěnými lidmi.

Součástí služby je i online lobby pro veřejné řečnění nebo privátní chat. A jako menší motivátor hráči dostanou i některé starší Nintendovské klasiky – zatím je potvrzený Dr. Mario a Super Mario Bros. 3. Samozřejmě, více o hrách a službě se dozvíme na letošním E3, které je také již na spadnutí…

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď