Předělávka Crash Bandicoot se povedla

Legendární hru na Playstation – Crash Bandicoot zná každý fanoušek PS. Ikona, která zažila pád a zapomnění, se vrací v plné polní. Jedinečná příležitost, jak zažít staré dobrodružství v novém kabátě. Jak moc se novinka povedla a zda je stejně skvělá jako původní série, se dozvíte v naší recenzi.

Chvilka na výsluní se proměnila v ostrý pád

Crash to neměl příliš lehké. V momentě, kdy se mu nejvíce dařilo, prodalo studio Naughty Dog licenci společnosti Activision a s hrou to šlo z kopce. Vývojářům se nedařilo navázat na úspěšnost předchozího dílu. Nyní je Crash zpět a tak máte jedinečnou možnost dostat se na kobylku této legendy.

V této akční plošinovce máte za úkol sbírat jablka, likvidovat nepřátele z otočky a skákat z jednoho místa na druhé. Nechybí ani oblíbená jízda na motorce nebo divočákovi. Klouzající úrovně nyní více kloužou a nejsou tak snadné, jako kdysi.

V novince nesmíme zapomenout ani na staré známé padouchy v podobě Doktora Neo Cortexa nebo sličnou asistentku Aku Aku nebo sestru Coco.

Vývojáři neměli k dispozici původní data, což možná nebylo na škodu. Celou hru teda udělali od podlahy. Nejedná se tedy o klasický remaster. Můžete se těšit na hezčí modely, krásné textury a kvalitnější zvuky. Hra vypadá skvěle. Crash Bandicoot je skvělý.

Možná za to může nostalgie a rozhodně jsou na trhu lepší hry, které mají také skvělou hratelnost, lepší zápletku a grafiku. Jenže Crash patří mezi ikony a jeho skvělý humor funguje i po letech. Předělávka se rozhodně povedla a pokud jste si dřív hráli Crashe, měli byste ho opět vyzkoušet. Znovu si ho zamilujete. Pro ty, kteří neměli poprvé tu čest by rozhodně neměli otálet už jen kvůli nízké ceně. Rozhodně nebudete litovat.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď