Příručka odstřelovače pro Battlefield 4

Odstřelovač je nejpohodovějším členem týmu. Leží kousek od spawnu, a v klidu rozsévá smrt až na Fku. Dostat se do takové formy chce ale hodně práce a úsilí. Respektive,  levelovat jako o život. Taky potřebujete správnou výbavu, protože bez ní to prostě nejde. A proto jsem tu opět po delší době, abych vám zajistil horní příčky tabulky.

Primárka

Všichni moc dobře vědí, že primární zbraní snipera je odstřelovačka. Ale jaká? Co na ní? Jaký scope? To je všechno moc důležité, ale než si vybereme gadgety na zbraň, musíme mít tu zbraň. Základní CS-LR4 je docela dobrá, ale přece jenom je základní, tak od ní moc nečekejte. Větší zábavu vám poskytne hned první unlock, M40A5. Ta se hodí na levelování snipera a postupné odemykání zbraní, než narazíte na 338-RECON. S tou zařídíte nepříteli dost problémů. Další zbraně jsou už podobné a záleží jen na vás, která z nich vám sedne víc.

Sekundárka

Sekundární zbraň je velmi subjektivní. Každému sedne něco jiného, ale u ostřelovače doporučuji buď G18, která se svou kadencí překonává jakoukoliv konkurenci, nebo můžete zkusit .44 Magnum či Unicu 6 (součást DLC Dragon’s Teeth), které obě způsobují obrovské poškození. Na jednu ránu sejmete protihráče, když na vás vyskočí z poza rohu.

Gadget 1

Odstřelovač má hodně různých gadgetů, ale žádný z nich není tak dokonalý, jako výsadkový maják. Slouží jako náhradní spawn point. Pokud je tedy sniper na výborné pozici, která je daleko od spawnu, tak si zde může maják položit a při dalším respawnu bude vypuštěn s padákem přímo nad maják. Výborná hračka! A pokud používá výsadkový maják zkušený sniper, tak se z něj stává nebezpečná zbraň.

Gadget 2

Jako druhý gadget doporučuju buď SUAV, nebo C4. SUAV (odemykatelné splněním úkolu z DLC China Rising) je malinké bezpilotní letadlo, které se dá ovládat přes tablet. Primárně slouží k zaměřování letecké techniky, ale většinou se používá k přejíždění nepřátel. Pokud vás tedy otravuje nepřátelský sniper, tak stačí vzít SUAV, doletět k němu a přejet ho. Co se týče C4, tak snad nemusím nic vysvětlovat.

Brzy na bojišti, vojíne!

BlackGhost9905

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď