Příručka správného medika pro Battlefield 4

Dobrých mediků je v Battlefieldu málo, a po vydání Battlefieldu 1 ještě méně. Je to tu samý odstřelovač, který vás dokáže sejmout v každém bodě mapy, nebo samý ženista, který vám nedá žádnou šanci hnout se s tím tankem aspoň o dvacet metrů. To je všechno moc hezký, ale k čemu to všechno je, když se ani nevyléčíte?

V tomto rychlém návodu vám poradím jak zazářit na bojišti jako medik.

  1. Lékárničky

Lékárničky jsou základem medika. Bez nich by byly některé hry předem prohrané. Jsou důležitou součástí bojiště, protože rychle uzdraví spoluhráče. Zároveň jsou jednou z nerychlejších možností jak získat zkušenosti v celé hře. Co máte tedy dělat? Běhat jako magoři a házet všude lékárničky, protože čím více lékárniček, tím více zkušeností

  1. Defibrilátor

Stejně jako lékárničky je i defibrilátor (v Battlefieldu 1 ho nahradila injekce) rychlým pomocníkem při honbě za zkušenostmi. Až na to že teď spoluhráče přímo oživujete. Dejte si načas s nabíjením defibrilátoru (u injekce  naberte dost velkou dávku léčiv). Až defibrilátor pípne, znamená to, že je nabitý na sto procent a úplně oživí spoluhráče. Za to dostanete sto bodů, což je stejně jako za klasické zabití.

  1. Výzbroj

Všechny herní třídy mají jednu vlastní skupinu zbraní. U medika to jsou útočné pušky. Mají své výhody, ale i nevýhody. Jejich velkou výhodou je jejich rychlost střelby, ale jejich největší nevýhodou je docela velký zpětný ráz. Zvlášť to pocítíte u prvních tří: AK-12, SCAR-H a AN-94. Doporučuju vám tedy splnit úkol v rozšíření Second Assault s názvem Express Train. Odemkne vám F2000, která má již menší zpětný ráz, ale ztrácí na množství munice. Má přibližně 5 zásobníků o kapacitě 31 nábojů. Ale to nevadí. S její pomocí se lehce dostanete k nejlepší útočné pušce ve hře, kterou je česká CZ-805. Na rozdíl od F2000 se jí zvýšilo množství munice o 2 zásobníky a snížil se ještě víc zpětný ráz. Co se týče sekundární zbraně, tak doporučuju automatickou G-18 nebo poloautomatickou CZ-75 (ano, opět česká).

Pokud se budete aspoň trochu držet mých rad, tak na vás čeká vrchol tabulky. Uvidíme se na bojišti, vojáku.

BlackGhost9905

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď