Příručka stíhače pro War Thunder

Zdravím, pilote. Pokud čteš tento návod, tak se chceš stát užitečným v boji a pomoct nám vyhrát válku. Když se budeš držet mých rad, tak se staneš leteckým esem a budeš oslavován ještě dlouho po konci války.

Hrát zdarma!

Výběr letadla

To nedůležitější pro pilota je letadlo. Ale jaké? Je hned několik typů. Stíhač, bitevník a bombardér. Chceš být rychlý a využívat ovladatelnost stíhače? Nebo mít velkou výzbroj a silný trup bitevníku? Anebo to budeš s úsměvem na tváři sledovat všechno z výšin v bezpečí bombardéru? Je to jen na tobě, ale pamatuj, že každý typ letadla potřebuje jiný styl ovládání.

Stíhač

Pokud sis vybral stíhače, tak ses rozhodl pro rychlé letecké souboje a občasné poškádlení protiletadlových děl a kanonů. Stíhače jsou velmi rychlé a dobře ovladatelné. Ale dávají za to velkou daň, protože jak jsou rychlé a ovladatelné, tak jsou křehké a málo opancéřované. Jsou ale nejlepší volbou pro začátek hry. Se stíhačem se velmi rychle dostaneš od dvojplošníku k tryskovému letadlu. Doporučuju ti hlavně německé, britské a americké stíhače. Jsou v poměru výzbroje, rychlosti a ovladatelnosti tím nejlepším ve hře. Zejména musím vyzdvihnout BF109 a Me262 za Německo, P38 a FA87 za USA a Spitfire a Huricane za Británii.

V boji se stíhačem se drž ze začátku z dohledu. Nic nedělej. Žádné prudké manévry a ani se nepouštěj do boje. Počkej ta 30 vteřin, než se bitva rozzuří, a pak se vrhni na nejbližší nepřátelský letoun (hlavně nejdi hned po bombardéru, protože jako stíhač na něj nemáš výzbroj). Hned jak si najdeš cíl, tak si ho hlídej. Neboj se při jeho pronásledování pokropit i letadla, která se ti dostanou do cesty (minimálně někomu pomůžeš se sestřelením). Hned jak budeš na dostřel svého cíle, pokrop ho přerušovanou dávkou, aby se ti nezasekla hlaveň (to je velké znevýhodnění v bitvě a může ti uškodit). Hlídej si od něj vzdálenost a snaž se ho co nejvíce poškodit. Teď už jen doufej v přímý zásah a sestřelení.

Pokud se ti někdo pověsí na záda, tak využívej okolí a manévrovatelnosti stíhače. Rychle vystoupej a na hranici dostupu rychle stoč letadlo k zemi. Pokud budeš mít štěstí, tak budeš mít pronásledovatele přímo před sebou a uštědříš mu přímý zásah do kokpitu, či motoru. Nebo sniž výkon a udělej rychlý pravotočivý, či levotočivý obrat. Pokud budeš mít zase štěstí, tak to nebude protivník čekat, a ty se mu dostaneš za zadek.

Přeji ti hodně štěstí, pilote, a doufám, že se uvidíme v boji.

BlackGhost9905

Fortnite

4 komentáře

Přidejte odpověď