První kapitola survival hororu Remothered: Tormented Fathers v roce 2017

Blood Rites

Společnosti Darril Arts a Stormind Games oznámily, že první kapitola komunitou velmi netrpělivě očekávaného survivalového horou jménem „ Remothered: Tormented Fathers“ se na trhu objeví ještě před koncem letošního roku. Prozatím tu máme nějaké ty screeny a pár informací.

Remothered: Tormented Fathers je první kapitola celé ságy a bývá autory popisován jako autentický a interaktivní psychologický horor se silným důrazem na doprovodné filmy a extrémní hratelnost. Hlavní postava zde vypadá dost jako Jodie Foster.

Hráči jsou zde mimochodem v roli Rosemary Reed, což je žena ve věku pětatřiceti let, jenž se zrovna dostala k domu vysloužilého právníka Dr. Feltona, jenž je napaden jakousi záhadnou nemocí a stará se o něj zdravotní sestra Ms. Gloria. Když Rosemary posléze vysloví důvod, proč je zde, začnou se dít neočekávané a silně strašidelné věci…

Autoři tvrdí, že bude příběh silný a nepředvídatelný. Psychologie také hraje svoji důležitou roli, nechali se slyšet developeři. No, když nic, tak soundtrack od Nobuko Toda (Final Fantasy, Halo, Metal Gear Solid, …) tomu rozhodně napomůže! Remothered: Tormented Fathers pohání Unreal Engine 4 a uveden bude tento rok.

War Thunder

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář