Recenze očekávané rubačky

14. února mezi nás zavítala všemi očekávaná rubačka For Honor od Ubisoftu. Pokud nepatříte mezi elitu, která se dostala k alfě, nebo k šťastlivcům z uzavřené bety, tak jste určitě využili poslední možnosti vyzkoušet si hru před koupí v otevřené betě.

Ta nám nabídla všech 9 hrdinů z uzavřené bety (včetně over powered Nobushi a The Peacekeeper), všechny herní mody z uzavřené bety (Duel, Brawl a Domination) a přidává nám nový mód Elimination, ve kterém se proti sobě postaví 8 hráčů v bitvě 4v4.

Představil se zde také dlouhodobý systém války frakcí. Osobně jsem ze začátku tento systém nechápal, ale po hledání u strýčka Googla jsem zjistil, že má nejspíše jít o propojení vlastností z rozdělení do 3 skupin z Pokémon GO a vlastností divizního systému z Rainbow Six: Siege.

Co se týče optimalizace a hardwarové stránky hry, tak jsme se od uzavřené bety dočkali jen několika změn a oprav, které nás zbavily jen těch nejakutnějších chyb. Pokud očekáváte opravy po otevřené betě, tak už doufejte spíš v brzký patch po vydání.

Komunita je zatím velmi malá, ale to se po vydání změní, protože je jen pár bláznů, kteří si dobrovolně stahují hry nad 15gb (mezi nimi jsem samozřejmě i já).

For Honor sám sebe řadí na nejvyšší herní stupínky roku 2017, a zatím se mu to daří. Musíme si ale uvědomit, že je teprve začátek roku 2017 a mnoho her na své vydání či oznámení ještě čeká. Na konci roku nás čeká další Call of Duty, o kterém už kolují nejrůznější fámy a všem je jasné, že se vrátí do historie. Očekáváme také nový díl Assassin’s Creed, které je zatím známé pod krycím názvem Empire.

Snad se v blízké době uvidíme nejen zde na Herní poradně, ale i ve hře.

BlackGhost9905

 

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď