Resident Evil 7 má nový trailer, rozšířené demo a upgradovanou deluxe verzi

Na právě probíhající akci Tokyo Game Show potvrdila firma Capcom několik dalších nových detailů o hře Resident Evil 7. Bohužel, demo na ni doposud bylo dostupné toliko předplatitelům PlayStation Plus. Jedná se o skutečně velmi „horkou“ záležitost, což potvrzuje i ten fakt, že se stala pro Capcom v USA novinka nejstahovanějším demem vůbec v historii platformy (tři miliony a stále roste).

resident-evil-7d

A proč je o vše takový zájem? Capcom naznačil, že se demo dočká updatu, jenž hráče ponechá prozkoumat další tajemnou část z mysteriozní a opuštěné mansardy. Verze označená „Twilight“ je k dispozici od 15. září a k mání ji již prý mají všichni.

resident-evil-7e

Uvedení se dočkal i nový trailer, jenž přináší konečně určité (a dlouho očekávané) pohledy na některé intenzivní potyčky, jenž hráče v Resident Evil 7 očekávají.

Před-objednávky na Resident Evil 7 již zahájily a k mání je pro PS4 jak verze standardní, tak i deluxe. A jak se liší? Deluxe edice byla viděna v USA za 79,99 USD (celá hra + season pass s dalšími dvěma epizodami po uvedení na trh 24. ledna 2017).

resident-evil-7a

Capcom potvrdil, že deluxe verze byla vylepšena o jednu další epizodu, takže zde budou celkem tři, což je sice zpráva dobrá, ale méně dobrou se již jeví onen fakt, že se od zítřka cena nejlepší verze vyhoupne na 89,99 USD. Potěšila nicméně i ta informace, že kdokoliv již vlastní digitální super-verzi z USA PS Store, bude mu automaticky upgradována na tuto novější zcela zdarma.

resident-evil-7b

Všechny před-objednávky pak obdrží Survival Pack, jenž obsahuje konzumovatelné léčivé předměty, hned otevřenou neuvěřitelnou obtížnost „Madhouse“ a mysteriózní šťastný obranný Lucky Coin item.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď