Resolution Games přidala podporu pro ovladač Samsung Gear VR do další hry

Od té doby, co nám společnost Samsung uvedla na trh svůj kousek VR techniky nazvaný „Samsung Gear VR controller“ se pomalu a stabilně zvyšuje počet firem, jenž tuto vymoženost podporují. A právě v těchto dnech tak učinila i firma Resolution Games se svým VR simulátorem rybaření známým jako „Bait!“.

Komu snad tento herní trhák a fenomén unikl, pak připomínáme, že ve hře Bait! Vystupujete v gumákách zaměstnance veřejného akvária, jenž se snaží chytat vzácné ryby pro svého bosse, aby jejich podnik prosperoval i nadále a ušel zavření. Hra nabízí celkem pětici jezer a vodních ploch, přičemž každá/každé z nich má v záloze i nějakou tu tajnou VIP rybu.

Sami autoři sdělili toto: „Budeme vždy pyšni na to, že jsme jedni z prvních developerů na platformě Gear VR. Ale až do dnešní doby zde chyběl ovladač, který by si hráč mohl vzít s sebou opravdu do hry – tedy až do dnešního dne! Jak se již sami můžete přesvědčit, rybaření zde dostalo zcela nový rozměr a je plastičtější díky tomu, že má člověk opravdu pocit, že drží prut.“

Pro zajímavost si ještě dodejme, že hru „Bait!“ si již stáhlo na dva miliony hráčů a podporuje Samsung Gear VR + Google Daydream.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď