Stojí za to, počkat si na Xbox Project Scorpio?

LOS ANGELES, CA - JUNE 13: Phil Spencer, Head of Xbox, announces the new Microsoft Xbox One S, during the Microsoft Xbox news conference at the E3 Gaming Conference on June 13, 2016 in Los Angeles, California. The One S is slated to launch in August. (Photo by Kevork Djansezian/Getty Images)

Microsoft je ohledně novinek dotýkajících se jeho další herní konzole (Xbox Project Scorpio) ještě stále lehce paranoidní, pár drobných informací, proč bude pro příznivce tohoto stylu hraní dobrou koupí, by se ale o něm jistě po síti posbíralo…

Microsoft uvede Xbox Project Scorpio v prázdninové sezóně roku 2017, definitivní datum je ale zatím stále ukryté kdesi v mlhách. A co z něj dělá kus hodný vlastnění? Jsou zde minimálně dva dobré důvody.

1. Nativní 4k rozlišení

To bude (pakliže se fámy ukáží být pravdou) třeba proti takové Sony PlayStation 4 Pro jednoznačně lepší, jelikož tato konzole do 4k škáluje.

A jsme si jistí, že Microsoft jedno z podobných trumfových es určitě nezapomene správně rozmáznout a tržně využít.

2. Xbox Project Scorpio bude podporovat VR

I když je zatím VR i 4k pro většinu našinců tak trochu sci-fi, díky Xbox Project Scorpio se jim obojí dostane doslova na dosah ruky a to hned pěkně zároveň, což znamená jediné – větší pohlcení hrami.

Aktuálně tu sice moc her podporujících VR není, to se ale pochopitelně bude časem zlepšovat. Jak to tak u nových technologií bývá.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď