Svět v Zelda: Breath of the Wild bude mít velikost 1,5 Skyrimu

Z prvních „hands on“ preview časem uvedené hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild je zřejmé, že jde o titul skutečně velikostí masivní. Ale jak moc?

Jistý hráč z webu Reddit to měl jako tester hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild šanci zjistit a to poté, co s hrou strávil nějaký čas a pořádně ji „proklepnul“ na velikost herní mapy.

Udělal to prostě – běžel z jedné strany na druhou atd. atd. No a pak snadno z rychlosti svého pohybu a času běhu mohl spočíst, jak to s tou velikostí The Legend of Zelda: Breath of the Wild vlastně je.

Finální výpočet dosahuje 831,6 čtverečných mil, což je 5 300 akrů, což znamená, že je to ¼ Manhattanu, popřípadě (v herních jednotkách, jimž rozumí každý) 1,5 Skyrimu. Stručně řečeno, jde o jednu z největších her kdy vyrobenou.

Jen těžko za tato čísla můžeme dát ruce do ohně, ale je zřejmé, že The Legend of Zelda: Breath of the Wild bude něco jako třeba takový The Witcher 3: Wild Hunt, ideální mix mezi velikostí, variabilitou a úrovní detailu. Hráč se prostě může těšit na to, že každý metr má smysl a není tam jen jako vycpávka.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď