Turok 2: Seeds of Evil remake se vrací na PC tento březen

Hra Turok 2: Seeds of Evil byla ve své původní verzi uvedena již v roce 1998. A 16. března se dočká, stejně jako její četní další podobní herní kolegové dnes vydávaní, opětovného vydání. A kdo se o to vše postará? Nebude to nikdo jiný, nežli Nightdive Studios, kteří mimochodem stále pracují na remake System Shocka. Jak to vypadá, věří si a to je dobře.

Již v roce 2015 se toto studio pochlubilo s Turokem tradičním, což byla akce jenž příznivci lovce dinosaurů, Turoka, velmi uvítali.

A co je v plánu nyní pro dvojku? Přidat dalších dvacet zbraní včetně hráči tak oblíbených celebral bore. Podle slov Stephena Kicka, CEO a zakladatele Nightdive se věci mají takto: „Jsme skutečně nemálo nadšeni, že můžeme vnést tuto legendární sérii opět do života.“ To by mohlo napovídat, že nám přibude i obsah a nejen se zlepší grafika.

Na aktuální akci Game Developer’s Conference jsou lidé od 1. března schopni si tento remake zkusit jak ve stánku Intelu, tak v sekci Sky Bridges. Turok 2: Seeds of Evil se objeví finálně 16. března pro PC a to na platformách Steam, GOG a Humble Store. Na Steamu se již dá i před-objednat.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď