Ubisoft bude 30 dní rozdávat dárky

Ať už si o Ubisoftu myslíme cokoliv, jedno se firmě musí nechat – poslední dobou se velmi snaží, aby ji hráči zase měli rádi. Ubisoft již opět prokázal s Watch Dogs 2, že když chce, tak decentní hru rozhodně zvládne. A pozor, nevypadá to ani jako prosté rozdávání nějaké starší hry, ale celý měsíc všelijakých specialitek.

Jestliže to celé chcete zkusit i vy, zkrátka zamiřte na stránky 30days.ubi.com, kde najdete kalendář a 30 krabic, jenž se dají otevřít jedna denně mezi 24.11. a 23.12. Celá akce vyžaduje z vaší strany registraci (free, pochopitelně…). A mimochodem, stránka se updatuje každý den v 9 h ráno CET.

Jak se sluší a patří na správné překvapení, nikdo si zatím stále není jistý, co od toho všeho čekat. Každopádně objevit by se měly věci jako wallpapery, recepty na koktejly a také i pár her (free kopie titulů jako The Crew, Assassin’s Creed 3, Prince of Persia, Rayman Legends, Splinter Cell).

Celkem se bude rozdávat prý na 300 her z trojice posledních titulů Ubisoftu (jedna na osobu max. a v duchu „kdo dřív přijde, ten dřív mele“).

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď