Ubisoft oznámí další hry pro Nintendo Switch

Ať si již kdo myslí o nové herní konzoli od Nintenda, modelu Switch, cokoliv, jisté je to, že v zahraničí je to leckde poměrně populární záležitost (a celkem logicky a nijak překvapivě hlavně v Japonsku).

Společnost Ubisoft se v těchto dnech pochlubila nejen svým posledními finančními výsledky (na které až tak hledět nebudeme, nejsme přece jen finanční a ekonomický magazín), ale také naznačila, že dodá na trh to, po čem Nintendo Switch a jeho kupci nyní patrně neuvěřitelným způsobem prahnou: ano, Ubisoft dodá pro Switch nové hry!

CEO Yves Guillemot naznačil, že nás čeká následující: zatím se finálně dokončuje Mario + Rabbids Kingdom Battle (na trh jde již někdy v průběhu dalšího měsíce) a též naznačil, že Ubisoft bude nové hry pro Switch oznamovat „velmi brzy“.

Co se mimochodem týče právě společnosti Ubisoft a herní konzole Nintendo Switch, pak v březnu v době jejího uvedení nám přinesla „Just Dance“ a aktuálně pracuje na tomto kompletním portfoliu (pozor, některé hry jen ve stádiu „údajně“): Mario + Rabbids Kingdom Battle, Starlink: Battle for Atlas, Rayman Legends: Definitive Edition, Monopoly, Just Dance 2018 a údajně i Steep.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď