Uncharted: The Lost Legacy je pokračováním úspěšné série. Má však smysl?

Série Uncharted byla skoro ukončena čtvrtým dílem. Najednou se však vyklubal další díl, který je spíše příběhovým rozšířením, které skvělé zapadá do celého univerza. Pojďme se podívat na to, jak se díl s Chloe a Nadine povedl. Je totiž otázkou, zda vývojáři ze studia Naughty Dog, které stojí za touto úspěšnou sérií, se nevezou na vlně zájmu a dolují peníze z natěšených hráčů.

Výprava vás zavede do nehostinné exotické země

Příběh z dílu The Lost Legacy se odehrává v Indii a hlavní zápletkou je hledání bájného klu hinduistického boha Ganéše. Chloe však neputuje sama a musí spojit svoji snahu s Nadine, která se nám představila ve čtvrté sérii. Po celou dobu hry musíte krásně spolupracovat a vyhýbat se nepříjemnému diktátorovi Asavovi, který má s klem vlastní úmysly. Dobrodružství však není jen o sladkém konci a tak po celou dobu hraní na vás čeká jedna nepříjemná věc za druhou.

Možná se ptáte, zda má nový díl co nabídnout. Odpověď je ano. V The Lost Legacy máte všechny příjemné vlastnosti, zážitky a chutě ze všech dílů hezky naservírované na stříberném podnose.

Hra vás pomalu, ale jistě vtáhne do děje. Začnete hezky pomaloučku prozkoumáváním terénu, až se postupně dostanete do nepříjemných přestřelek a neskutečně rychlých honiček. Uncharted je zkrátka Indiana Jones v nejlepších letech.

Hratelnost je ve stejném stylu, jako předchozí díly. Hra vám zabere zhruba 10 hodin čistého herního času a během toho se dočkáte nečekaných zvratů a momentů překvapení. Hra neupadá do stereotypu už jen díky častým změnám lokací.

Multiplayer nechybí

Novinka má také multiplayer a oblíbený Surival mód. Čtvrtý díl si tak klidně můžete odinstalovat a pokračovat na The Lost Legacy, který nabízí vše co znáte. V online světě na vás čeká cela řada nových zbraní, vybavení a skinů.

Uncharted: The Lost Legacy je skvěle promazaným strojem, kterému nic nechybí a to je dobře. Novinek je jako šafránu, ale proč nemůžete vylepšit něco, co je dokonalé.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď