Věci v Red Dead Redemption 2, jenž asi budete nenávidět

Firma Rockstar Games se konečně rozhodla k tomu, v co davy fanoušků již nějaký čas doufají – konečně oznámila nějaká data o Red Dead Redemption 2. Přímo se proto dnes nabízí, trochu se zanořit do dostupných detailů. Takže, co vám Red Dead Redemption 2 nabídne a co ne?

Jako první nešvar tu máme „vždy online“. To dnes vídáme mezi hrami tak často, že už nám to připadá skoro standardem. To by ale určitě nemělo! U multiplayerové záležitosti se to dá ještě celé pochopit, ale u open-worldovek to již spíše obtěžuje.

A to už nemluvíme vůbec o tom, že existují mezi námi hráči, které online hraní absolutně nezajímá a jedou jen v single. Nutit jim proto online zážitek není zrovna košer…

Zatímco Red Dead mělo kampaň single, Red Dead Redemption 2 bude mít pouze co-op styl. Co-op je rozhodně úžasný systém, ale měl by se používat jen pro hry, do kterých opravdu „zatraceně dobře sedí“, jako třeba do série L4D.

Věcí, která by naštvala opravdu nespočet lidí, by bylo bezesporu to, kdyby byla hlavní kampaň „zkrouhnutá“ kvůli obsahu do Red Dead Online. Miliony lidí hrají GTA i kvůli single zážitku, že…

Doufejme rovněž, že autoři budou mít šťastnou ruku, i co se týče systému mikrotransakcí, protože udělat z Red Dead Redemption 2 nějakou pay-to-win hrůzu by hře jednoznačně neprospělo.

Red Dead Redemption 2 se dočkáme někdy během příštího roku a zcela jistě minimálně pro PS4, Xbox One a kdoví, možná i PC?

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď