Velký update pro Master of Orion: Conquer the Stars

Patrně tak trochu v duchu oslav 20. výročí uvedení na trh legendární strategické hry Master of Orion II. se jeho tvůrci WG Labs a NGD Studios rozhodli přidat velký update pro titul Master of Orion: Conquer the Stars.

Tento obří update je zdarma a jeho hlavním zamýšleným cílem bylo ze strany autorů přinést podporu pro modifikace. Hráči tedy budou již nadále moci využít služeb Steam Worskhopu a vytvářet, sdílet i instalovat modifikace, čímž lze zajistit i velmi rozdílnou zkušenost od toho, jak se tato hra typicky hraje.

Updaty se budou objevovat postupně a budou nabízet a zlepšovat ještě další samozřejmě: tak třeba, vylepšenou a vyladěnou AI, taktické souboje, uživatelské rozhraní a mechaniky hry.

Abyste si i vy mohli aktualizovat hru Master of Orion: Conquer the Stars na nejnovější verzi, prostě hru spusťte a celý onen proces by měl začít automaticky. Autoři mají za to, že se díky němu ku hře dostane více lidí.

A jak jsme již naznačili v úvodu, jelikož tu máme oslavy MOO2, budou ve slevách nabízeny právě některé zajímavé Master of Orion balíčky – a to zahrnuje jak Collector’s, tak i Standard edici Master of Orion: Conquer the Stars + všechny staré Orioní hry k tomu jako bonus.

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď