Vývojáři Deus Ex chystají i hru na téma Guardians of The Galaxy

Vypadá to, že sci-fi trhák Deus Ex si údajně počká u menší zastávky, protože jeho developeři (Eidos) aktuálně pracují i na nové hře na téma Guardians of The Galaxy.

Podle zahraničního magazínu Eurogamer je prý jejich Guardians of The Galaxy v „časných fázích produkce a vývoje“.

Když před několika dny Square Enix oznámil oficiální partnerství s Marvelem, obě firmy tehdy zdůraznily že to bude kvůli více hrám. A díky tomu se (kupodivu, ale znáte internet…) vyrojily i fámy na téma Eidosu a Guardians of The Galaxy.

Poté se „profláklo“, že Eidos pracuje na hře Avengers a „další hře“ založené na světech Marvelu. Je tedy dost dobře možné, že právě Guardians of The Galaxy budou první z vydaných her Eidosu.

Hra podle všech náznaků evidentně bude u nich načasovaná tak, aby její vydání zhruba odpovídalo novému chystanému filmu Guardians of The Galaxy II (květen). Vydat hru okolo podobné doby by jistě bylo tržně nejlogičtější, takže uvidíme, jak budou stíhat.

Avengers mají do vydání mimochodem stále velmi daleko – nejdříve roku 2018. A to je také čas, kdy se objeví další film na téma Avengers: Infinity War. Může se jistě pořád stát i to, že Guardians of The Galaxy vyjde ještě později, protože by to celé bylo dost na těsno – Eidos má věru na čem pracovat, aby nezklamal fandy ani jedné ze stran…

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď