Wadjet Eye Games uvede post-apo adventuru Shardlight i na iOS

Blood Rites

Společnost Wadjet Eye Games již měla dost času na to, aby se zapsala do srdcí nostalgických hráčů adventur uvedením nesčetných kvalitních kousků ze staré školy (viz její stránky) – dominuje v nich totiž kostkovaná ruční grafika, takže nic po čem by skončil větráček z PC/GPU ve stropu…

A jak nás již firma WEG přesvědčila, i kostkovaná grafika může zajistit perfektní a stylovou zábavu. Takže co se týče data vydání, tak pro platformu iOS bude verze dostupná přesně k 8. březnu letošního roku.

I tentokrát hra samozřejmě bude o tom samém – půjde o příběh Amy Wellardové, mladé ženy, jenž umírá na nemoc jíž místní přezdívají „Green Lung“/„Zelené plíce“. Nemoc zde likviduje lidi se skutečně alarmující mírou již od nějakých 20 let dozadu.

Jak už to tak bývá, vakcína sice existuje, ale vláda ji vydává pouze bohatým. Takže, co vás zde čeká? Budete putovat rozpadlým městem, poznávat jeho obyvatele, divit se nad novou strukturou společnosti a odhalovat její prohnilé základy.

Hra Shardlight není samozřejmě nic pro masy, ale skutečné milovníky adventur, poctivé ruční osobité grafiky a originálních příběhů.

War Thunder

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář