World of Warcraft má svůj vlastní tajný „Cow level“ do 11. ledna 2017

Společnost Blizzard Enterntainment se minulý měsíc nechala slyšet, že součástí oslav dvacetiletého působení na trhu legendární hry Diablo, bude ve svých (jiných) hrách vést na ono téma řadu oslavných festů a questů.

Hráči WoW, jenž budou schopni zničit Tresure Goblina (motá se okolo oblasti Dalaran Sewers na konci dungeonu a také nesčetných dalších místech rozesetých po Broken Isle) ještě před tím, nežli si ten vytvoří portál a vezme do zaječích, mají štěstí. Tehdy se totiž vytvoří ještě další portál vedle a tím můžete projít vy. A mimochodem, kolegové jsou vítáni, protože Treasure Goblin je docela odolná mrška…

Tyto potvůrky nejenom otevírají portály, ale také mohou dropovat 28slotový batoh Horadric Satchel (stejná ikona jako Horadric Cube v Diablo II.), taktéž i Town Portal scrolly a drobné charmy, jenž zvýší hráči stat na hodinu.

Když vejdete do zmíněného portálu, samozřejmě se hned ocitnete v Secret Cow Levelu. Tam se můžete setkat s trojicí enemistů: jde o Diabolic Bovine, Diabolic Tauren a Cow King. Když zabijete Cow Kinga, obdržíte kytaru, jenž je potřebná ke splnění achievementu „Diablo 20th Anniversary“ + šanci získat Rare Item na levelu 610. Ona kytara hraje Tristram hudbu, takže pro tradiční diablisty jistě nezbytnost!

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď