World of Warships, aneb obří kolosy v akci!

Nazdar námořníku. Vítej ve světě lodí. Tak by se dalo popsat World of Warships. Rozmanitost plavidel je velká a nikdy nevíte, jaké z nich si vzít do bitvy. Pokud chcete pár rad od zkušeného, tak se posaďte a přečtěte si následující tipy a triky.

[syvLast username=’worldofwarshipsCOM‘]

Hrát zdarma!

Výběr plavidla

Boxovací pytel, nebo překvapení z výšky? Všestranného kamaráda, nebo hyperaktivního mrňouse? Jak jsem už říkal, výběr je velký. Od torpédoborců až k letadlovým lodím. Musíte se rozhodnout, co vám bude více vyhovovat. Torpédoborec je nejrychlejší a nejmenší loď ve hře. Dokáže bez varování připlout mezi dva nic netušící křižníky a svými torpédy vytvořit pár velkých děr do jejich trupů. Křižník je naopak všestranným pomocníkem v bitvě. Je rychlý, má silný pancíř a dostatečnou výzbroj. Má sice méně torpédometů, ale to vyvažuje děly. Má celkem slušný dostřel a docela dobré poškození.

Nečekejte ale, že jeden torpédoborec potopí bitevní loď. Bitevní loď je totiž již zmíněný boxovací pytel. Obrovské monstrum se silným pancířem, mohutnými děly a největším dostřelem. Když proti vám stojí takové monstrum jako je třeba Yamato nebo Missouri, tak už sepisujete závěť. Naštěstí tu jsou ještě letadlové lodě. Tihle obři si v naprostém klidu zakotví za ostrovem a pošlou na vás letky střemhlavých a torpédových bombardérů, zatímco vypustí stíhačky na svou ochranu. Výběr je těžký.

Hrát zdarma!

Ovládání a znalost mapy

Když máte vybráno, přichází na řadu mapa. Sebelepší pozice může být váš hrob. Když vás totiž objeví letka bombardérů v zálivu, tak jste jako terč na střelnici. Musíte proto umět pracovat s okolním prostředím. S letadlovou lodí dělejte velká kolečka kolem mapy, s bitevní lodí nastavte kurs do středu dění, s křižníkem si hlídejte okolí a buďte blíže středu mapy a s torpédoborcem obeplouvejte okolní ostrovy těsně u pobřeží. Musíte taky pracovat s rychlostí. Když máte nepřítele za sebou, tak se neotáčejte v plné rychlosti. Zpomalte a udělejte rychlý obrat. To je nejlepší manévru u torpédoborců a bitevních lodí, protože když jste k nepříteli bokem, můžete ho nakrmit torpédy nebo pomocí kanónů s náboji o váze až půl tuny. To už nepřátelská loď nerozdýchá.

Příště si řekneme něco víc o torpédoborcích. Brzo se uvidíme na vodě.
BlackGhost9905

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď