Zklamání únoru 2017?

Začátkem února 2017 nás překvapila exkluzivní beta hry Sniper: Ghost Warrior 3 pro PC. Bohužel to moc milé překvapení nebylo.

Studio City Interactive asi představovat nemusím. Je velmi známé svou nabídkou „levných“ her, mezi které patří například série Terrorist Takedown, nebo docela úspěšná adventura Art of Murder. Na svém úču má ale také veleúspěšnou sérii Sniper: Ghost Warrior a zajímavou hru z prostředí 2. světové války Enemy Front.

Série Ghost Warrior je všem známá, díky atmosféře v roli odstřelovače daleko v nepřátelském území a díky svému arzenálu odstřelovaček a různých možností, jak se zbavit nepřátel. Přes to všechno se jedná o lineární hru ve stylu Call of Duty, kde můžete projít mise jen tak, jak vám je hra neservírovala. A to se pokouší změnit třetí díl Snipera.

Trailery a gameplay videa nám ukazovaly otevřený svět po vzoru Far Cry 4 s velkým množstvím misí a velký arzenál zbraní všeho druhu (nejen odstřelovačky, ale i útočné pušky a PDW). Nadějný projekt který se ale v betě moc neukázal. Všudypřítomné bugy, špatná optimalizace (horší, než když vyšlo Unity, ale to je jiná kapitola) a náročnost na procesor, a hlavně grafickou kartu udělaly z bety Ghost Warrior 3 nehratelnou záležitost. Na mé slabší sestavě jsem očekával problémy, ale že to neutáhnu ani na nejnižší detaily aspoň na 45 fps jsem opravdu nečekal.

Nezbývá nic jiného než věřit, že City Interactive dokáže opravit většinu věcí do data vydání, které je oznámené na 4. dubna 2017. Je to jen beta, ale při nejnižším nastavení není možné mít 37 fps při zamíření a následný propad na 5 při výstřelu. To bohužel nejde prominout ani betě.

No nic. V City mají 2 měsíce na opravu a my jen doufáme že šlo o předčasný apríl a v dubnu nás bude čekat dodělaná hra s minimem chyb.

BlackGhost9905

Fortnite

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď